Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

رده محصول

کرم پیچ جک به طور گسترده ای رشد می کند

یک کرم یک دنده است که دارای یک یا چند دندان اسپیلکی است و با چرخ کرم درگیر شده است تا یک جفت چرخ دندانه ای شیب ایجاد کند. سطح نمایه سازی ممکن است یک سطح استوانه ای باشد، جرقه پیچ جک یک سطح مخروطی یا سطح حلقوی است. با توجه به منحنی مشخصات مختلف دندان، کرم استوانه ای معمولی را می توان به کرم آرژیمید (کرم زهره)، کرم مشتق (کرم ZI)، کرم نرم راست (کرم ZN) و کرم استوانه ای مخروطی شکل (ZK Worm) و غیره تقسیم کرد.

(1) Archimedes کرم: این کرم، کرم پیچ جک در هواپیما عمود بر محور کرم (یعنی پایان)، مشخصات دندان برای مارپیچ Archimedes، در هواپیما محور پروفیل دندان (به عنوان مثال، دندان محوری مشخصات) یک خط مستقیم با زاویه دایره α0 = 20 ° است. این می تواند بر روی یک ماشین تراش با یک قطب تک (با زاویه ی γ ≤ 3 °) و یا یک قطب دو (هنگامی که γ> 3 درجه) با یک لبه راست ساخته شده است. هنگامی که این ابزار نصب می شود، سطح پیچ لبه برش باید از طریق محور کرم عبور کند. این کرم سنگ زنی دشوار است، زمانی که زاویه سرب مشکلات بزرگ پردازش است.

(2) کرم مشغول: کرم مجرایی (کرم زیست شناسی) سطح دندان کرم است به تدریج سطح مارپیچ باز، پایان مشخصات دندان برای مشروب. هنگامی که ماشینکاری می شود، لبه ابزار به دایره پایه مماسی است. می تواند سنگ زنی، آسان برای اطمینان از صحت پردازش. به طور کلی برای تعداد کرم سر بیشتر سرعت بالا و انتقال پیچیده تر استفاده می شود.

(3) کرم صاف کردن نرمال: چهره این کرم به صورت پیچیده، کرم پیچ جک و سطح دندان (NN) مستقیم است. کرم ZN همچنین یک تیغه مستقیم تیغه ای با یک قطب یا قطب تنها در چرخش تراش است. هنگامی که چاقو تیغه بر روی سطح مارپیچی قانون قرار می گیرد، Worm Screw جک پردازش ساده است، چرخ سنگ زنی می تواند مورد استفاده قرار گیرد، اغلب در درایو کرم دقت طولانی استفاده می شود.

(4) کرم پاکت مخروطی: این یک کرم مارپیچ غیر خطی است. آن را نمی توان بر روی ماشین تراش کار کرد و تنها می تواند بر روی یک ماشین فرز و زمین بر روی یک آسیاب آسیاب می شود. پردازش، سوراخ کرم جک برش دیسک و یا چرخ سنگ زنی قرار داده شده در جهت نرمال شیار دندان کرم، علاوه بر قطعه کار برای حرکت مارپیچ، ابزار در همان زمان در اطراف محور خود را برای حرکت دوار. در این زمان، پیچ جرقه جرثقیل چرخ چاقو فرز (یا چرخ سنگزنی) سطح دندانه مارپیچ کرم است و پروفیل دندانه در بخش های II و NN یک منحنی است. این کرم آسان است، این کرم دقیق تر است، برنامه بیشتر و گسترده تر است.

درایو کرم استوانه ای دایره ای مشابه درایو کرم استوانه ای معمول است، به جز اینکه پروفیل پروفیل دندان متفاوت است. سطح کراوات کرم با تیغه ای با قوس گرد، کرم پیچ جک بریده شده و کرم با فن Chengfa ساخته شده است. در ورق میانی (یعنی محور کرم و مرکز کرم)، مشخصات دندان کرم قوس کوهی است و مشخصات دندانه دنده کرم آن محدب است. بنابراین، درایو کرم استوانه ای دایره ای دنده ای مقطع محوری و محوری است که از گیربکس، پیچ جرقه پیچ و همچنین یک خط تماس با انتقال است. ویژگی های اصلی عبارتند از: راندمان بالا، به طور کلی تا 90٪؛ ظرفیت بار، به طور کلی بالاتر از درایو کرم استوانه ای معمولی 50٪ تا 150٪؛ اندازه کوچک؛ کیفیت پایین؛ ساختار جمع و جور این درایو به طور گسترده ای در صنایع متالورژی، معدن، شیمیایی، ساخت و ساز، کرم پیچ جک بلند و دیگر تجهیزات مکانیکی در کاهش سرعت استفاده شده است.

دنده کرم توسط این واقعیت مشخص شده است که بدن کرم در شکل محوری کمان دایره ای غول پیکر برای تشکیل سطح چرخشی اتوبوس، پیچ جک پیچ است، بنابراین این درایو کرم درایو دنده کرم نامیده می شود. در باند مزاحم این انتقال، دایره چرخ دنده کرم بر روی سطح قوس کرم واقع شده است، یعنی کمان کرم در اطراف چرخ کرم پیچیده شده است. جک پیچ جرم در هواپیما میانی، دنده کرم و کرم، دنده ای مستقیم است. با توجه به مسواک زدن دندان ها، و تماس بین دندان ها و جهت حرکت دنده کرم شباهت به عمودی، پیچ جک پیچ، که به شدت دندان های دنده را بهبود می بخشد و تشکیل شرایط روغن فیلم روغن، Worm جک اسکرو و در نتیجه حمل ظرفیت در مورد کرم آلمان Akmami درایو 2 تا 4 بار بهره وری به طور کلی تا 0.85 ~ 0.9 است؛ اما نیاز به یک ساخت و نصب دقیق تر دارد.


پرس و جو
Send
تماس با ما
آدرس: Xinji جاده Nancheng، ولایت Dongguan شهر، گوانگدونگ چین.
تلفن: +86-0769-83061993
فکس: +86-0769-88057667
ایمیل: sales@screwjack.net
کپی رایت © Sijie صنعتی شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.