Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

رده محصول

درخواست جعبه دنده تاج برای بهبود

برش جعبه دنده با توسعه فن آوری تولید خودرو و استفاده از شرایط افزایش، دنده خودرو در حال حرکت است نسبت به دقت بالا قدرت برش جعبه دنده بار بالا سر و صدای کم سبک و طولانی زندگی جهت، بنابراین دنده تکنولوژی پردازش مطرح الزامات بالاتر. از دندانه ها chamfering اندازه گیری فرآیند بسیار مهم برای کنترل نویز دنده در جعبه دنده تاج است که توجه و توجه دنده تولید و صنعت ساخت در داخل و خارج از کشور به تحریک است.

چمفر اساسا چمفر کوچک، جعبه دنده تاج که، همه در معرض تیز گوشه پس از مشخصات دندان گیر و سپس چمفر کوچک به منظور چمفر بزرگ در هر دو انتهای دنده (است که زاویه) اختلاف فاز ، آن را به نام chamfering است. برش جعبه دنده های Chamfering تقسیم می شوند به دو زیر: دندان چمفر بالا و دندان مشخصات chamfering

چمفر معیار مهم در صورت پایان دندان برای جلوگیری از سر و صدا و آسیب را از درگیر شدن سطح دندان به علت ضربه های کوچک chamfering است.

جفت چرخ دنده در روند تعامل جعبه دنده تاج آغاز تعامل با توجه به پردازش و تغییر شکل دندان، به آسانی منجر به ضربه، بنابراین لرزش را افزایش می دهد.

بزرگ و کوچک ها در عملیات برش گیربکس اگر شما بالای دندان استفاده سپس اغلب در چرخدنده چرخ دنده جناحی از ریشه دندان می شوند. این است زیرا اندازه دندانه ها حلقه بیرونی به طور کلی سخت تر از ریشه دندان و بزرگتر، کجاست سرعت کشویی جعبه دنده تاج همراه با تنظیم نادرست هنگام نصب، پس بعد از عمل اندازه چرخ دنده هستند اغلب درجه بالا است فاطمه هم از ریشه دندان, آسان به شیار علائم شبیه به کریستال گاهی سطح دندان دندان دندان سوئیت ها نیز رسم همان علائم شیار، زندگی دنده تاثیر جدی دارد.

پس از chamfering به از بین بردن دندان نوک و دندان مشخصات گوشه های تیز است مزایای زیر:

(1) در القای دنده گیربکس تاج فرکانس متوسط به خصوص فرکانس بالا و حرارت، سخت شدن تمایل به بر افروختن در گوشه های تیز. بنابراین، تاج گیربکس دندانه ها باید قبل از عمليات حرارتي به دست آوردن بهترین اثر عمليات حرارتي در طول عملیات حرارتی chamfered.

(2) در دنده سخت شده، قبل از حرارت مناسب قبل از چمفر (ترجیحا گرد)، در عملیات حرارتی روند برای جلوگیری از چرخش دندان در گوشه و کنار decarburization اکسیداتیو carburizing carburizing.

(3) به کاهش تمرکز تنش در طول عمليات حرارتي به کاهش و از بین بردن فرآیند حرارتی ناشی از عمليات حرارتي ترک و یا ترک خوردگی، جعبه دنده تاج است که برای پیشگیری از گردش شکستن نقش مهمی دارد.

مدرن ها سخت سنگین به سادگی وابسته به بتنی برای اطمینان از دقت و صحت از مخرب هستند، اعم از خارجی یا داخلی دندان ها بسیاری از شرکت های داخلی و خارجی با موفقیت به خراش روند مخرب انجام شده فلزکاری ابزار سطح Hardened برای تراشیدن. به عنوان چهره سخت شده پس از chamfering منجر به برش ابزار جعبه دنده برش است که به طور موثر جلوگیری از می کارد و چاقو را كهبّنج نیست. برای سطح سخت به ابتدا روند مخرب انصراف قبل از طرف سخت صورت، بسیار مهم است و باید کار شود.

دنده دنده چمفر این است که اطمینان حاصل شود که کیفیت دنده برای چشم پوشی از روند مهم تاج گیربکس با توجه به دنده در جعبه در موقعیت استفاده می تواند و نقش آن دندان پایان چمفر پردازش مورد نیاز نیز متفاوت هستند.


پرس و جو
Send
تماس با ما
آدرس: Xinji جاده Nancheng، ولایت Dongguan شهر، گوانگدونگ چین.
تلفن: +86-0769-83061993
فکس: +86-0769-88057667
ایمیل: sales@screwjack.net
کپی رایت © Sijie صنعتی شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.