Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

رده محصول

کیفیت گیربکس نیتی پایدارتر است

چرخ دنده نقش تطبیق سرعت و گشتاور انتقال بین موتور اصلی و ماشین کاری است. بنابراین عملکرد عادی چرخ دنده بر عملکرد عادی کل سیستم تأثیر می گذارد، Gearbox Mitre و جنبه های مختلف آن نیز مهم هستند. Gearbox Mitre در حال حاضر، تولید خانگی محصولات مکانیکی با محصولات ماشین آلات خارجی، هنوز شکاف وجود دارد، این شکاف ها عمدتا در اجزای اساسی، مانند اجزای هیدرولیک، ظرفیت های بزرگ و عملکرد پایین، نشت جدی نفت Miter Gearbox منعکس شده است. در حالی که معرفی محصولات مکانیکی خارجی، کیفیت سیستم هیدرولیک پس از مدت زمان طولانی استفاده از نشت نفت کوچک، پایدارتر است. از آنجا که عدم توجه به محصولات مکانیکی و فرآیند تولید پاکیزگی ناشی از کیفیت پایین، کم بودن میزان تحویل محصول، زندگی کوتاه و سایر مسائل است. Gearbox Mitter معرفی داخلی فن آوری پیشرفته خارجی در همان زمان، نه بر روی پردازش محصول و تمیز کردن فرآیند مونتاژ باعث توجه کافی شد، که در نتیجه تکنولوژی مشابه است، اما عملکرد محصول با تفاوت زیادی در خارج از کشور تولید می شود. گیربکس خنده دار خلوص جعبه دنده عمدتا در قطعاتی که در فرآیند جمع آوری و جمع آوری آهن و سایر ناخالصی ها، تمیز کردن روغن خام و مسائل دیگر، منعکس شده است. Gearbox Mitre مشکل تمیز کردن ساده است، اما مشکلات یا خرابی چند منظوره است. شرح زیر دلایل پاکیزگی، تاثیر و بهبود است.

(1) وضوح روغن روانکاری مورد استفاده در جعبه دنده ضعیف است. این علت مستقیم خالص ضعیف است. عواقب اصلی این است: هنگامیکه گیربکس شروع به کار می کند، روغن روان کننده وارد خط روانکاری به هر نقطه روانکاری می شود (به طور کلی منطقه ی گیربکس و ناحیه بلبرینگ)، جایی که ناخالصی ها نیز به منطقه اتصال و تحمل برسند، بنابراین بر آنها تاثیر می گذارد عمر خدمات بنابراین، Gearbox Mitre توصیه می شود قبل از استفاده از روان کننده، از یک فیلتر روغن مخصوص برای فیلتر کردن استفاده کنید.

(2) قطعات دستگاه تولید می شود زمانی که آهن تمیز نیست. گیربکس خنده دار از یک سو، فرآیند بعدی پردازش کارگران به علت اجتناب ناپذیر قطعات آهن برای تمیز کردن، در نتیجه سطح حفره ها یا خراش ها و نقص های دیگر است؛ دیگر حضور آهن در برخی از نقاط تمیز کردن آسان نیست، مانند (نگاه کنید به شکل 1) آهنربای آهن در جعبه دنده پس از کار از طریق روغن به محل کار، و سپس آسیب به قطعات.

(3) ترشی بعد از روغن و جوشکاری و دیگر پردازش. گیربکس خنده دار پس از اینکه مدار تراشیدن اسید مجاز به جوش نخواهد شد، یا ناخالصی های جوش به خط لوله و با روغن در چرخه چرخ دنده وارد می شوند.

(4) بر روی محصول نهایی برای برخی از بخش های پردازش پس پردازش مونتاژ شده است. اصل با (3).

(5) پس از تمیز کردن بخش ها توجه به حفظ، توجه به Gearbox رایگان برای قرار دادن. مانند گرد و غبار و سایر ناخالصی ها در بخش های مهمی از قطعات، که بر اندازه مناسب تاثیر می گذارد.

(6) اثر مهر و موم ضعیف. از ملاحظات طراحی، شما می توانید ورودی و خروجی شفت V نوع گرد و غبار مهر و موم استفاده کنید؛ از نقطه نظر پردازش، شما می توانید زبری سطح شفت را بهبود بخشد.

(7) رنگ نمیتواند در دمای بالا مقاومت کند. هنگامی که جعبه دنده در شرایط با درجه حرارت بالا، چرخ دنده Miter جعبه دیوار رنگ می تواند مقاومت در برابر درجه حرارت بالا، رنگ لایه برداری سقوط به روغن روان کننده؛ جعبه در خارج از دیوار رنگ بر ظاهر تاثیر می گذارد.

(8) سقوط جعبه. هنگامی که سطح زیر جعبه دنده و یا دیگر سطوح اتصال بیش از حد اسمیر مهر و موم، Mitre Gearbox در هنگام جعبه یا درب، سیلانت را به جعبه، به روغن


پرس و جو
Send
تماس با ما
آدرس: Xinji جاده Nancheng، ولایت Dongguan شهر، گوانگدونگ چین.
تلفن: +86-0769-83061993
فکس: +86-0769-88057667
ایمیل: sales@screwjack.net
کپی رایت © Sijie صنعتی شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.