Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

رده محصول

عملکرد پایدار گیربکس Bevel

وجود چرخ دنده ای دارای مزایای خاصی است، Bevel Gearbox می تواند ثبات دستگاه را به ارمغان بیاورد، کلید این است که به دلیل وجود چرخ دنده های غلتکی، ما مجبور نیستیم از این موضوع ناراحت شویم. و این زمان برای کار با ویژگی های عملکرد پایدار است، چگونه می توان گفت؟ ما زمان کالا را دیده ایم، ما اغلب مجبور به تعمیر، و بسیار تحت تاثیر قرار عملیات.

اما وجود کالاهای دندانه دار، ما می بینیم که چنین کارهایی وجود نخواهد داشت و نسبتا پایدار است، استفاده از طبیعت کنتراست. و کالاهای دنده ای غلتکی برای تبدیل نرخ تبدیل ما بسیار زیاد است، لازم نیست که برای این قسمت به عقب و جلو برویم، به طوری که ما هنوز به ما مزایای خاصی می دهیم.

چرخ دنده های کروی اسکرول قطعات اصلی درایو لودر هستند. گیربکس بیقرار چرخ دنده ای کروی فعال است قدرت انتقال از ماشین به دنده ی چرخ دنده ی رانده شده که قدرت را به دیفرانسیل منتقل می کند. بنابراین، ساختار فعال چرخ دنده ی چرخ دنده ی چرخشی شفت دنده است، یک انتها ی اسپیلین است، متصل به شفت خروجی قدرت انتقال، انتهای دیگر چرخ دنده ی مارپیچی است. چرخ دنده ی چرخ دنده ی چرخ دنده است، قطر بزرگتر از چرخ دنده ی مارپیچی فعال، Deceleration است، در حالی که حتی در طول دور از برخی از سوراخ های پیچ و مهره، به طوری که چرخ دنده ی چرخشی ثابت شده توسط پیچ و مهره در پوسته دیفرانسیل، Bevel Gearbox قدرت کاهش خواهد یافت پس از انتقال به دیفرانسیل. چرخ دنده های کروی فعال هر دو دارای سرعت انتقال بالا هستند در حالی که گشتاور های بزرگ و تحت بارهای ضربه در هنگام بارگیری و ترمز قرار می گیرند. حالت های شکست اصلی چنین دنده ها عبارتند از سایش، کشیدن و شکستن. بنابراین چرخ دنده های مارپیچی فعال باید از الزامات عملکرد زیر برخوردار باشند: ① خواص مکانیکی خوب؛ ② عملکرد خوب خنککاری carburizing خوب؛ ③ مقاومت در برابر ضربه خوب؛ ④ سختی قلب خوب؛ ⑤ عملکرد تغییر شکل حرارت خوب.

شرایط خدمات دنده ای مارپیچ فعال و الزامات عملکرد، الزامات فنی آن: ① جعل نباید نقایصی را ایجاد کند. ② درمان طبیعی HB179-217. ③ سختی سطح carburization HRC58-62 است، سختی قلب HRC32-45، تغییر سختی لایه انتقال باید کند تا زمانی که زیربنای کربن کم، عمق carburization 1.0 ~ 1.4mm و مقدار کربن 0.8٪ ~ 1.05٪ است.

حرکت آن همانند یک جفت چرخ اصطکاک رأس است که از یک جفت حاشیه رأس تشکیل شده است و مخروط اصطکاک آن معادل دنده ی مخروطی است. گیربکس گیربکس زاویه بین مخروطی و محور و محور، زاویه مخروطی نامیده می شود. زاویه بین محور چرخ دنده محور = 1 + 2، که می تواند به صورت مورد نیاز تعیین شود، معمولا 90. نسبت انتقال برای فرمول، n، Z، d، به ترتیب، برای سرعت، Bevel Gearbox تعداد دندان و چرخ دنده قطر دایره، چرخ دنده پایه با توجه به دندان دندان شکل دندان می تواند به دندان های راست، دندان های دنده ای، دندان های قوس و غیره تقسیم می شود. گیربکس کلاسیک چرخ دنده های کروی راست به طور گسترده استفاده می شود؛ چرخ دنده های کروی پیچ خورده به ندرت استفاده می شود و به علت مشکلات ماشینکاری به تدریج جایگزین چرخ دنده های مارپیچی می شود. چرخ دنده های دندانه دار اسپیرال نیاز به ماشینکاری ماشین آلات تخصصی دارند، اما پایدارتر از چرخ دنده های کروی راست بالا، در ماشین، تراکتور و ماشین آلات معدن ذغال سنگ برای ترویج استفاده است.


پرس و جو
Send
تماس با ما
آدرس: Xinji جاده Nancheng، ولایت Dongguan شهر، گوانگدونگ چین.
تلفن: +86-0769-83061993
فکس: +86-0769-88057667
ایمیل: sales@screwjack.net
کپی رایت © Sijie صنعتی شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.