Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

رده محصول

عملکرد کلی موتور گیربکس

گیربکس یکی از اجزای اصلی آسیاب سیمان MPS است، عملیات آن طبیعی است یا به طور مستقیم با عملکرد کلی آسیاب مرتبط نیست. گیربکس بیقراری، عمدتا شامل پوسته، گیربکس غلتکی Bevel Gearbox، مجموعه دنده های سیاره ای، پوشش، مهر و موم، تحمل رانش و غیره، توسط موتور هدایت می شود، از طریق دنده های غلتکی و دنده های سیاره ای که برای رانندگی صفحه در تحمل رانندگی در حرکت، به دلیل تحمل رانش و پوشش بیرونی بین تشکیل پلی اتیلن فشار بالا می تواند عملکرد صاف و موثر از کاسه آسیاب اطمینان حاصل شود. در همان زمان، پوشش بیرونی و پوسته بین استفاده از مهر و موم دخمه پرپیچ و خم، Bevel Gearbox به طور موثر از گرد و غبار جلوگیری می کند. با استفاده از جعبه دنده به بخش کاسه ای که در شکل 2 نشان داده شده است، هنگام حرکت جعبه دنده، از طریق پیچ برای راندن کل قسمت آسیاب آسیاب، غلتک سنگ زنی و کاسه آسیاب بین تشکیل سنگ زنی مواد.

در یک سایت تولیدی 4000 تن در روز بازرسی سیمان MPS دریافت که جعبه دنده در زنگ زدگی از آب (دو) مهر و موم شده است، نشانه های مشخصی از خوردگی وجود دارد، اما ظاهر حلقه لاستیک مهر و موم آسیب دیده نیست، بنابراین حدس و گمان اولیه که خوردگی داخلی، Bevel Gearbox اما وضعیت خاص بعد از پوشش درب باید مشخص شود. به عنوان یکی از مهم ترین اهداف، تولید کنندگان FLENDER نیز به طور خاص برای مقابله با این مسابقه فرستاده شدند، Bevel Gearbox موافقت کرد که تعمیرات پوشش جعبه دنده باز شود.

1) ابتدا موتور اصلی را با حرکت پیش فرض تنظیم کنید، سپس کاسه و گیربکس با آچار هیدرولیکی، جعبه دنده و زمین را بردارید.

(2) در جعبه دنده استخراج قبل از نیاز به پشتیبانی از قطعات عبارتند از: غلطک، غلتک گیربکس Bevel متصل به قاب فشار، حمایت میله میله فشار، دیسک و سایر قطعات. ابتدا با یک ابزار ویژه به غلتک متصل می شود، سپس کلیه ابزارهای نصب شده در مرکز پلت فرم آسانسور کاسه قرار می گیرند. هنگامی که جک هیدرولیک کاسه را از پایین بکشید، غلتک، قاب فشار، کشش، Bevel Gearbox و غیره با هم برداشته می شود.

در فرآیند بلند کردن، دو مورد وجود دارد که توجه داشته باشید: به عنوان طرف کاسه پشت به اسکرابر نصب شده است، در فرآیند بالا بردن پایان تداخل با حلقه باد، Bevel Gearbox به طوری که برای اولین بار در کتابچه گوشت خوک با شاخ با باد پد حلقه به موقعیت تداخل با کاسه آسیاب؛ کاسه را در طول فرایند بلند کنید تا از بخش بلند کردن شیب جلوگیری شود (در نتیجه کاسه آسیاب و جعبه دنده بین پین گیر می شود)، نیاز به اندازه گیری پایین کاسه و جعبه دنده در سطح فاصله دارید، Gearbox Bevel یکی از افراد برای استفاده از جک الکتریکی الکتریکی برای حفظ سطح افزایش، به جای متکی به سه آسانسور هماهنگ موتور هیدرولیک. در فرآیند بلند کردن کاسه آسیاب، Bevel Gearbox شما باید جک را با یک مهره قفل کنید تا مانع نشستن شود.

(3) بالای کاسه به طور کامل پین را باز کرده و به اندازه کافی حرکت می کند تا از فضا خارج شود، جعبه دنده را استخراج کرد. استخراج گیربکس با بالابر دستی و دور با تکمیل. اول، Bevel Gearbox جعبه دنده را از مسیر حذف کرده و تمیز می کند و از چهار جعبه کوچک در جعبه دنده به چهار گوشه برای هماهنگ سازی بالا، Bevel Gearbox تا زمانی که می توانید نوار دور 20 میلی متری را (11 طرف، 22 عدد) قرار دهید.


پرس و جو
Send
تماس با ما
آدرس: Xinji جاده Nancheng، ولایت Dongguan شهر، گوانگدونگ چین.
تلفن: +86-0769-83061993
فکس: +86-0769-88057667
ایمیل: sales@screwjack.net
کپی رایت © Sijie صنعتی شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.