Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

رده محصول

پردازش نویز گیربکس Bevel

گیربکس یکی از مهمترین قطعات مکانیکی است که در توربین بادی مورد استفاده قرار می گیرد. عملکرد اصلی انتقال قدرت چرخ بادی به ژنراتور است و سرعت مربوطه را دریافت می کند.

به طور کلی، سرعت چرخ بادی بسیار کم است که نمی تواند به سرعت مورد نیاز ژنراتور برسد، بنابراین باید از طریق رشد چرخ دنده چرخ دنده به دست آید.

در مقایسه با سایر جعبه های دنده صنعتی، به دلیل جعبه دنده باد که در ده ها متر یا بیش از صد متر از سطح کابین باریک زمین نصب شده است، حجم و وزن آن از کابین، برج و پایه، بار باد واحد، نصب و هزینه تعمیر و نگهداری، و غیره همه تاثیر مهمی دارند، بنابراین، مهم است که به کاهش ابعاد و وزن کلی. در عین حال، با توجه به ناراحتی تعمیر و نگهداری و هزینه های تعمیر و نگهداری بالا، عمر طراحی جعبه دنده معمولا 20 سال و الزام قابلیت اطمینان بسیار جدی است. از آنجائیکه اندازه و وزن و قابلیت اطمینان اغلب تناقضات غیر قابل انطباق است، طراحی و ساخت جعبه های باد قدرت اغلب در یک معضل است. مرحله طراحی کلی باید بر اساس الزامات قابلیت اطمینان و زندگی کاری و مقایسه و بهینه سازی طرح انتقال با حداقل حجم و حداقل وزن انجام می شود. طراحی ساختار باید توان انتقال را برآورده کند محدودیت فضا به عنوان فرض، تا آنجا که ممکن ساختار ساده است، عملیات قابل اعتماد است، تعمیر و نگهداری مناسب است؛ کیفیت محصول را در هر لینک در فرآیند تولید اطمینان حاصل کنید؛ در عمل، حالت عمل کیت دنده (درجه حرارت تحمل، لرزش، دمای روغن و تغییر کیفیت و غیره) باید در زمان واقعی تحت نظارت و نگهداری با توجه به استاندارد باشد.

از آنجا که سرعت نوک خطی نمی تواند بیش از حد بالا باشد، سرعت ورودی امتیازدهی گیربکس به تدریج به افزایش ظرفیت واحد کاهش می یابد و سرعت امتیاز مگاوات بیشتر از 20r / min نیست. از سوی دیگر، سرعت امتیاز از ژنراتور به طور کلی 1500 یا 1800r / min است، بنابراین نسبت سرعت جعبه دنده بزرگ باد حدود 75 ~ 100 است. برای کاهش حجم جعبه دنده، جعبه سرعت باد بیش از 500kw معمولا انتقال سیاره از شنت قدرت تصویب ساختار مشترک 500kw ~ 1000kw دارای 2 سطح محور موازی + 1 و محور موازی + 2 سیاره انتقال است. گیربکس مگاوات استفاده از یک محور موازی 2 + 1 و ساختار سیاره سیاره است. به دلیل پیچیدگی نسبی ساختار انتقال سیاره و مشکل پردازش بزرگ حلقه چرخ دنده داخلی، هزینه نسبتا بالا است، حتی اگر انتقال سیاره ای دو مرحله ای به عنوان انتقال NW

استفاده کنید

1. سرعت بخشیدن به سرعت، که اغلب از گیربکس چرخ دنده صحبت می شود.

2. جهت انتقال را تغییر دهید. به عنوان مثال، ما می توانیم نیروی عمود بر محور دیگری با دو چرخ دنده فن شکل را منتقل کنیم.

3. گشتاور چرخش را تغییر دهید. سریع تر دنده با همان قدرت، کوچکتر گشتاور شفت، و بالعکس.

4. تابع جداسازی: ما می توانیم هدف جدا سازی موتور از بار را با جدا کردن دو چرخ دنده اصلی، مانند کلاچ ترمز دستیابی به رسیدن به.

5. توزیع برق برای مثال، ما می توانیم از یک موتور برای چند محور از محور اصلی گیربکس استفاده کنیم تا عملکرد یک راننده چند راننده را به دست آوریم.

پردازش نویز

جعبه دنده یکی از بخش های مهمی از یک انتقال دهنده مکانیکی است که به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، یک جفت گیر دنده، به دلیل وجود اجتناب ناپذیری، خطای پروفیل دنده و دنده در فرایند عملیاتی در فرکانس مشبک دنده متناظر با ضربه و سر و صدا، سر و صدا به علت اصطکاک کششی نسبی بین سطوح دندان. به دلیل اینکه بخش دنده پایه انتقال گیربکس است، لازم است که نویز چرخ دنده را کنترل کنید تا سر و صدای گیربکس را کنترل کند. به طور کلی، نویز سیستم دنده، عمدتا به دلیل جنبه های زیر است :

1. طراحی دنده. انتخاب پارامتر نادرست است، همپوشانی کوچک است، شکل دندان نامناسب است یا نامناسب، ساختار چرخ دنده معقول نیست. در جنبش چرخ دنده، خطای زمین پایه و خط دندانی شکل بیش از حد بزرگ هستند، ترخیص سمت دندان بیش از حد بزرگ است، زبری سطح بیش از حد بزرگ است.

2. چرخ دنده و جعبه دنده.ساختار غیر عادی، دقت تماس کم، اختلاف افقی شفت، شفت، تحمل، تحمل، تحمل، دقت چرخش کم و ترخیص مناسب.

3. گشتاور ورودی در مناطق دیگر. تغییر گشتاور بار، ارتعاش پیچشی شفت، تعادل موتور و دیگر جفت های انتقال.


پرس و جو
Send
تماس با ما
آدرس: Xinji جاده Nancheng، ولایت Dongguan شهر، گوانگدونگ چین.
تلفن: +86-0769-83061993
فکس: +86-0769-88057667
ایمیل: sales@screwjack.net
کپی رایت © Sijie صنعتی شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.