Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

رده محصول

جرثقیل مورد نیاز جرقه پیچ

جرقه اسکرو کرم دستگاه برش الکتریکی مکانیسم سریع تنظیم کننده ی درزگیر غلتکی در دستگاه نورد گرم نوار آلومینیومی است. با توجه به الزامات شرایط نورد و دقت محصول، سیستم مستطیلی پایین تر برای سازگاری با مکرر راه اندازی و ترمز، پیچ جرقه پیچ در حالی که بهره وری انتقال بالا و دقت موقعیت دو طرف مورد استفاده قرار می گیرد.

ماشین آلات غلتکی داغ معمولا با فشار الکتریکی و تنظیم هیدرولیکی کنترل جریان رول کنترل می شوند که در آن فشار الکتریکی توسط موتور، کوپلینگ، گیربکس دنده کرم، اسکرو فشار، آجیل ها، یاطاقان رانش و سایر اجزای اصلی است. در حال حاضر، کروم پیچ جک دستگاه برش الکتریکی کلاچ و ترمز مورد استفاده در طراحی سنتی را لغو می کند، بازخورد موقعیت با سنسور جابجایی با دقت بالا انجام می شود و خطاهای دو طرف توسط سیستم هیدرولیک جبران می شود. پیچ جرقه کرم این سرعت و دقت واکنش را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد و در عین حال مهره فشاری از ساختار CU به ساختار کامپوزیت فولاد نیز تغییر می کند و بر اساس نگه داشتن ساختار پیچ جفت اصلی دوز آلیاژ مس تا حد زیادی ذخیره می شود و اقتصاد آن خوب است. برای ماشین های نورد گرم، اجزای اصلی که باید در دستگاه متعادل کننده رول متعادل قرار گیرند عبارتند از: کیفیت رول پشتیبانی بالا، کیفیت رول کار، کروم پیچ جک اسکرو فشار و کیفیت تحمل رانش و تحمل صندلی، و کیفیت پرتو تعادل و صفحه راهنمای بالا. نیروی تعادل بین تعادل غلتک های کار 5٪ وزن شفت قلاب است، که در اینجا می توان آن را نادیده گرفت، جرقه پیچ جرثقیل نیرو بیش از تعادل دستگاه بالانس غلتک، اثر بر بار پیچ در زیر فشار نیروی نورد بسیار کوچک است و می تواند در پایه نادیده گرفته شود بنابراین طراحی اسکرو تحت فشار و محاسبه بار نمی تواند تاثیر نیروی متعادل را در نظر بگیرد.

از آنجا که فشار پیچ تنها رشته و بخشی از تحمل محوری در نیروی نورد است، وانمود مقاومت در برابر فشار پیچ در محاسبه قسمت بالای spline مشعل، پیچ جک پیچ، بنابراین تنها حداقل قطر پیچ تحت فشار برای برآوردن نیازهای قدرت؛

2.3 بررسی قدرت موضوع

با توجه به فشار ماده مهره در مقاومت کمتر از پیچ های فشار، لازم است که فشار فشار پیچ خم پیچ و مقاومت برشی را بررسی کنید.

با توجه به حداکثر حد گشتاور موتور 1.5 برابر گشتاور نامی، فرض بر این است که در حادثه، پیچ های فشاری ظاهر می شود، Worm Screw Jack سپس دو گشتاور موتور را به فشار بر روی دم اسپیلین، در این زمان حداکثر گشتاور:

ماشین نورد گرم تحت فشار پیچ ممکن است مقاومت در برابر کارت، مقاومت مهر و موم به راحتی پوشیدن، عمر کوتاه کوتاه، مصرف قطعات یدکی یک مشکل معمول است، تعمیر مجدد خرابی و جایگزینی تا حد زیادی تاثیر بهره وری تولید تجهیزات، که عمدتا ناشی از روانکاری ضعیف است

دستگاه فشار الکتریکی سنتی روغن روانکاری را باز می کند، پیچ عمر کوتاهی دارد، مصرف روغن بزرگ است و روغن روان کننده (یا روغن) دوباره بازیافت نمی شود و به طور مستقیم با روغن نورد (امولسیون) مخلوط می شود. در عین حال برای اطمینان از اثر روانکاری، بلکه کنترل مصرف روغن روان و جلوگیری از آلودگی محیط زیست، به طوری که دستگاه فشار ایده آل نیست. کرم پیچ جک در حال حاضر، دستگاه فشار برای روغن بیش از سیستم روانکاری روغن بسته شده است، در روغن روغنی برای اضافه کردن صرفه جویی در انرژی صرفه جویی در عامل، و فشار ساختار تامین روغن پیچ برای به دست آوردن نتایج خوب.

نمودار سیگنال از ساختار دستگاه بهبود یافته فشار، حلقه مشعل، جفت نخ و تحمل رانش همه در روانکاری روغن رقیق استفاده می شود، بهره وری استفاده از روغن روغن بالا است، اثر روانکاری خوب است

در سمت گرد و غبار با یک لوله اسپری، فشار بر روی پیچ برای اسپری روغن کم روانکاری، روغن روانکاری اسپیلین و رشته چرخش، پوشش محافظ کشویی در انتهای لوله عقب، روغن روان کننده از طریق پشت به مخزن نفت. پوشش حفاظتی می تواند از روغن ریخته گری از ریختن و آلایندگی امولسیون غلیظ جلوگیری کند و کل پیچ و مهره فشار و مهر و موم مهره یک سیستم بسته را تشکیل می دهد. جرقه پیچ جرقه به دلیل الزامات بالا برای تمیز کردن روغن روانکاری، تحمل رانش دارای یک لوله ورودی جداگانه و عقب برای صندلی تحمل تحمل محوری است.

از طریق تجزیه و تحلیل طراحی و محاسبه اسکرو فشار، با توجه به انتخاب مناسب از اسکرو فشار و مواد مهره، فن آوری حرارتی، قطر نخ کرم پیچ جک و زمین و دیگر پارامترهای کلیدی، در مورد به حداقل رساندن اندازه مکانیسم برای پاسخگویی به نیازهای استفاده، برای افزایش عمر مفید دستگاه فشار الکتریکی. سیستم روانکاری روغن رقیق شده با بسته بندی پیشرفته باعث بهبود عملکرد روانکاری در استفاده واقعی شده است.


پرس و جو
Send
تماس با ما
آدرس: Xinji جاده Nancheng، ولایت Dongguan شهر، گوانگدونگ چین.
تلفن: +86-0769-83061993
فکس: +86-0769-88057667
ایمیل: sales@screwjack.net
کپی رایت © Sijie صنعتی شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.